poniedziałek, 24 grudnia 2012

S nowym godam!

Jak to głoszą wszystkie świąteczne ozdoby w Armenii. Choć na tą okazję powinnam Wam raczej napisać
"S rażdziestwem!". :) A tak tradycyjnie, to Wesołych Świąt moi drodzy! Moje zapowiadają się trochę pracowicie, bo już zaraz lecę do domu szykować krokiety, na naszą wolontariacko-studencko-lektoracko-polsko-włosko-czesko-iinno wigilię, a jutro mamy w organizacji przyjęcie przedświąteczne dla dzieci. Naturalnie, tęskno mi dzisiaj do rodziny, jeszcze bardziej niż zwykle, ale mam nadzieję, że przetrwam do 1 stycznia to całe zamieszanie z celebrowaniem moich świąt i będę mogła beztrosko świętować Boże Narodzenie z Ormianami 6 stycznia. :)

I tak w ogóle, to bardzo miłe niespodzianki czekały na mnie dzisiaj -> do naszej pocztówkowej mapy świata dołączyła dzisiaj kartka z Republiki Południowej Afryki od Karoliny Drejerskiej i pakiecik kolorowych unikatowych pocztówek ze Szczecina zawdzięczanych Polinie, które są efektem konkursu.:) Dostaliśmy również dwa pocztówkowe kalendarze i śliczną pocztówkę ze świątecznym ptaszkiem od Agnieszki i Łukasza z Luton!
Także Mikołaj już dzisiaj u nas był! :))

Jeszcze raz moi drodzy - Wesołych Świąt! :)

Ps A śniegu już w Erywaniu nie ma. :(

4 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego, Niech Boże Narodzenie - kiedykolwiek będziesz je obchodzić - będzie dla Ciebie tym, czego Twojemu sercu najbardziej potrzeba.
    Co tylko najlepsze niech Cię spotyka w całym nowym roku i niech podróże będą tego właśnie częścią :)

    OdpowiedzUsuń

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...